Denk bij uw volgende online aankoop eens aan onze club.

Doe het via de Sponsor Kliks knop op de website!

Het Sinterklaasfeest 2012 bij OKK was een groot feest!!!

Woensdag middag 28 November was het grote sinterklaas feest van OKK in het CS Gebouw. Er waren veel kinderen om Sinterklaas toe te zingen. Het feest begon om 15:00 uur en de kinderen waren zo zenuwachtig dat ze lekker vroeg aanwezig waren om maar niets te hoeven missen. Iedereen werd buiten al opgewacht en kreeg daar een naamstikker en werd met leuke sinterklaas muziek ontvangen. Na eerst wat gezongen te hebben en een dansje te hebben ingestudeerd op het nummer "Zwartepieten Style" konden de kinderen wat drinken in afwachting van de pieten, want Sinterklaas had al gezegd dat hij door de drukte niet kon komen.


Het duurde wel lang voor de zwarte pieten kwamen dus toch maar even bellen met de pieten, toen hoorde de kinderen dat de pieten verkeerd waren gelopen. Ze waren naar het Centraal Station van Dordrecht gegaan, terwijl de kinderen in het CS gebouw zaten. De pieten dachten namelijk dat de afkorting CS voor Centraal Station stond. Gelukkig waren de pieten toen snel op het goede pad gebracht en kon het feest echt beginnen. De pieten kwamen tijdens de generale repetitie van de dansjes ineens tevoorschijn tot grote vreugde van de kinderen.

Na wat uitleg door de pieten werden er wat sinterklaas liedjes gezongen en stond sinterklaas ineens bij de deur, die had gehoord van de verwarring van de pieten en kwam zelf even kijken of het allemaal wel goed was afgelopen. Gelukkig voor de kinderen, want nu was Sinterklaas toch gekomen en konden de kinderen laten zien wat ze allemaal hadden ingestudeerd en waar ze in de spelletjes goed in waren. De pieten waren zo van slag dat ze finaal vergaten dat er ook kinderen waren die trek hadden in pepernootjes en ander lekkernij, maar daar werden ze fijntjes aan herinnerd door de kinderen. Toen de zakken met cadeaus tevoorschijn kwamen was het feest compleet en namen de kinderen afscheid van Sinterklaas en zijn Pieten.

Tot volgend jaar, Sinterklaas en zwarte pieten.

De kinderen hebben genoten, en wij hopen u ook.

Voor de foto's van het grote sinterklaasfeest volg je deze link: Sinterklaasfeest 2012

Prev Next Page:

Dance2Demo - 24 Mei 2014

17-04-2014 Nieuws Dance

Dance2Demo - 24 Mei 2014

  Dance2Demo (voorheen Demogyjada)   Krimpen a/d IJssel d.d. 24 mei 2014 2 middagvoorstellingen   Locatie: Sporthal De Boog Kimpenerbosweg 2a, 2923 LA Krimpen a/d IJssel, tel. 0180-512605 Entreeprijzen varieren tussen 3 en 5 Euro, ook passe-partout mogelijk, geen voorverkoop Voormiddagvoorstelling 12.45-14.00 uur (zaal open 12.00 uur) Deelnemers: verzamelen bij ingang, uiterlijk 10.45 uur aanwezig! Deelnemende verenigingen: GV Barendrecht, DWS Rijnsburg, Mobilee Woerden, OKK Dordrecht, KdO Lekkerkerk OKK nummers: 3. Stand our Ground!, 10+ jaar, o.l.v. Ilona 6. Glitters, 8-11 jaar, o.l.v. Sophie/Lucinda 12. Soldiers, 10+ jaar, o.l.v. Sophie/Lucinda 16. Dromen van elkaar, 6+ jaar, o.l.v. Lucinda 19. Cheerleaders, 9-15 jaar selectie, o.l.v. Sophie   Namiddagvoorstelling 15.30-17.00 uur (zaal open 15.00 uur) Deelnemers: verzamelen bij ingang, uiterlijk 14.00 uur aanwezig! Deelnemende verenigingen: CGV Alliantie Schiedam, OKK Ouderkerk a/d IJssel, GSV Let’s Move OKK Dordrecht, KDO Krimpen a/d IJssel OKK nummers: 2. Disturbia mix, 8-11 jaar, o.l.v. Denizia 5. Hiphop Chicks, 14-21 jaar, o.l.v. Priscilla 10, You can’t stop the beat, 6+ jaar, o.l.v. Denizia 15. Streetkids, 8-13 jaar, o.l.v. Priscilla 20. Hiphop girls, 8-14 jaar, Priscilla Vragen hierover? Mail dan naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.    

Read more

Goud voor Céline in de halve finale (RG)

13-04-2014 Nieuws Ritmische Gymnastiek

Goud voor Céline in de halve finale (RG)

Vandaag vond in Dordrecht de halve finale B-lijn plaats. Voor OKK deden 4 meisjes mee in de categorie Benjamins. Bij de Benjamins gaat het bij deze wedstrijd om plaatsing in de NK A-finale in Ahoy (de eerste 8 meisjes) en de NK B-finale (de nummers 9 t/m 19). Een spannende wedstrijd dus voor deze meiden.

Read more

Afscheid Tessa Kingma

13-04-2014 Nieuws Turnen

Afscheid Tessa Kingma

  Op 11 april 2014 heeft Tessa afscheid genomen van de kleuters en recreatiemeisjes van OKK Dordrecht. Dit konden we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Want Tessa heeft 11 jaar lang bij OKK lesgegeven bij de Turn. Aan de kleuters, recreantenjongens en -meisjes en de acro. 

Read more
Dance2Demo - 24 Mei 2014Avondvierdaagse 2014
 

Gratis Sponsoren!!!

Wil jij helpen om onze club te sponsoren zonder dat het je zelf geld kost, Doe dan je aankopen bij verschillende webshops via onderstaande link, dan kunnen wij weer leuke dingen doen voor jullie.

“SponsorKliks,

 Benieuwd of er al mensen via sponsorkliks OKK gratis hebben gesponsord?

 

events-categorie

Volgende Events

za mei 24, 2014 @08:00
Finale 30e Rayon Turn Toernooi.
begint over 35 daqen meerdere dagen event
di juni 10, 2014 @18:15
Avondvierdaagse 2014
begint over 52 daqen meerdere dagen event

Nieuwsbrief

Nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je dan in.........Wie zijn er online

We hebben 45 gasten en geen leden online

Lidmaatschap

Informatie over de contributie en inschrijving vind u op de pagina: Contributie

Informatie over opzeggen vind u op de pagina: Opzeggen

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop