Denk bij uw volgende online aankoop eens aan onze club.

Doe het via de Sponsor Kliks knop op de website!

Het Sinterklaasfeest 2012 bij OKK was een groot feest!!!

Woensdag middag 28 November was het grote sinterklaas feest van OKK in het CS Gebouw. Er waren veel kinderen om Sinterklaas toe te zingen. Het feest begon om 15:00 uur en de kinderen waren zo zenuwachtig dat ze lekker vroeg aanwezig waren om maar niets te hoeven missen. Iedereen werd buiten al opgewacht en kreeg daar een naamstikker en werd met leuke sinterklaas muziek ontvangen. Na eerst wat gezongen te hebben en een dansje te hebben ingestudeerd op het nummer "Zwartepieten Style" konden de kinderen wat drinken in afwachting van de pieten, want Sinterklaas had al gezegd dat hij door de drukte niet kon komen.


Het duurde wel lang voor de zwarte pieten kwamen dus toch maar even bellen met de pieten, toen hoorde de kinderen dat de pieten verkeerd waren gelopen. Ze waren naar het Centraal Station van Dordrecht gegaan, terwijl de kinderen in het CS gebouw zaten. De pieten dachten namelijk dat de afkorting CS voor Centraal Station stond. Gelukkig waren de pieten toen snel op het goede pad gebracht en kon het feest echt beginnen. De pieten kwamen tijdens de generale repetitie van de dansjes ineens tevoorschijn tot grote vreugde van de kinderen.

Na wat uitleg door de pieten werden er wat sinterklaas liedjes gezongen en stond sinterklaas ineens bij de deur, die had gehoord van de verwarring van de pieten en kwam zelf even kijken of het allemaal wel goed was afgelopen. Gelukkig voor de kinderen, want nu was Sinterklaas toch gekomen en konden de kinderen laten zien wat ze allemaal hadden ingestudeerd en waar ze in de spelletjes goed in waren. De pieten waren zo van slag dat ze finaal vergaten dat er ook kinderen waren die trek hadden in pepernootjes en ander lekkernij, maar daar werden ze fijntjes aan herinnerd door de kinderen. Toen de zakken met cadeaus tevoorschijn kwamen was het feest compleet en namen de kinderen afscheid van Sinterklaas en zijn Pieten.

Tot volgend jaar, Sinterklaas en zwarte pieten.

De kinderen hebben genoten, en wij hopen u ook.

Voor de foto's van het grote sinterklaasfeest volg je deze link: Sinterklaasfeest 2012

Prev Next Page:

29 maart 2015 RG 1e plaatsing groepen

01-04-2015 Nieuws Ritmische Gymnastiek

29 maart 2015 RG 1e plaatsing groepen

De eerste NK plaatsingswedstrijd voor groepen was een succes voor de Nederlandse Juniorengroep. Afgelopen weekend nam de Nederlands Juniorengroep ritmische gymnastiek deel aan de eerste NK plaatsingswedstrijd voor groepen.

Read more

29 maart 2015 RG 1e plaatsing duo's Hoofddorp

01-04-2015 Nieuws Ritmische Gymnastiek

29 maart 2015 RG 1e plaatsing duo's Hoofddorp

Op zondag 29 maart was de eerste plaatsingwedstrijd duo's en groepen. Ilayda en Kiyomi zijn eerstejaars prejunioren b-lijn en deden vandaag mee als duo op onderdeel lint en touw. De dag begon vroeg in Hoofddorp.

Read more

HipHop Crew D-Terminate - UDO Championship

22-03-2015 Nieuws Dance

HipHop Crew D-Terminate - UDO Championship

HipHop crew D-Terminate HipHop crew D-Terminate  van OKK Dordrecht behaalde zondag 22 Maart bij UDO Nederland een fantastisch resultaat tussen een geweldig sterk deelnemers veld. Crews uit Nederland en Belgie streden in de Koepelhal in Tilburg tijdens een goed bezocht UDO Championship tegen elkaar. D-Terminate is uiteindelijk op de 10 plaats geëindigd van de 21 deelnemende crews wat uitzonderlijk is omdat dit de eerste wedstrijd is waar deze getalenteerde selectie aan deelnam.  

Read more
Dance2Demo op 31 Mei 2015Aziatisch Buffet 05-06-2015Avondvierdaagse 2015
 

Gratis Sponsoren!!!

Wil jij helpen om onze club te sponsoren zonder dat het je zelf geld kost, Doe dan je aankopen bij verschillende webshops via onderstaande link, dan kunnen wij weer leuke dingen doen voor jullie.

“SponsorKliks,

 Benieuwd of er al mensen via sponsorkliks OKK gratis hebben gesponsord?

 

events-categorie

Volgende Events

za apr 18, 2015 @09:00
Verplicht B
begint over 0 daqen
za apr 18, 2015 @10:00
Springwedstrijden Rayon Dordrecht
begint over 0 daqen
ma apr 20, 2015 @10:00
Kinder - Ouder les - April 2015
begint over 2 daqen meerdere dagen event
zo mei 31, 2015 @10:00
Dance2Demo - 31 Mei 2015
begint over 43 daqen
vr juni 05, 2015 @18:30
Aziatisch Buffet 05-06-2015
begint over 48 daqen
za juni 06, 2015 @09:00
finale van de RTT-wedstrijden in Gorinchem (indien geplaatst)
begint over 48 daqen
di juni 09, 2015 @18:30
Avondvierdaagse
begint over 52 daqen meerdere dagen event
za juni 13, 2015 @10:00
Jongensactiviteit
begint over 56 daqen

Nieuwsbrief

Nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je dan in.........Wie zijn er online

We hebben 8 gasten en geen leden online

Lidmaatschap

Informatie over de contributie en inschrijving vind u op de pagina: Contributie

Informatie over opzeggen vind u op de pagina: Opzeggen

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop