5 oktober 2020

Stem op onze club bij Rabobank Clubsupport

Rabobank IJsselmonde-Drechtsteden organiseert in 2020 de Rabobank Clubsupport. Deze actie is dé manier voor onze club om geld in te zamelen. Ook onze club doet mee aan de Clubsupport van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen?

Stemmen nodig
Particuliere leden van Rabobank IJsselmonde-Drechtsteden kunnen in 2020 tussen 5 oktober en 25 oktober stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort. Dus stem op ons!

Steun onze clubkas
Ben jij klant én lid van Rabobank IJsselmonde-Drechtsteden? Stem dan begin Oktober op onze club en steun daarmee onze clubkas! Als je particulier lid bent van de Rabobank krijg je rond 5 oktober een stemcode thuisgestuurd van de Rabobank.
Hiermee kun je op onze club stemmen

Wil je meer weten over de Clubsupport Campagne of over het lidmaatschap van de Rabobank? Kijk dan op de website.